School (Школа альбом)

SCHOOL АЛЬБОМ

Фотокнига School (Школа альбом) — тренд минулого шкільного сезону, та фотокнига Школа альбом — новинка сезону 2016. Це поліграфічна фотокнига з щільними листами і розкриттям блоку на 180°. У новому Школа альбом ми використали сучасну технологію покриття розворотів спеціалізованною цифровою плівкою, яка підсилює кольоропередачу, додає кольору глибини, а завдяки блискучій поверхні розвороти відтепер схожі на справжній глянцевий журнал.

Основа

Основа між розворотами — ідентична фотокнигам Baby альбом. Технологія перевірена роками і гарантує надійне та рівномірне склеювання листів. В School альбом не використовуються пластикові чи картонні прошарки між розворотами сторінок, завдяки чому книжковий блок виглядає достатньо цупким та гнучким одночасно. В той самий час, спеціальний склад між сторінками гарантує відсутність деформацій розворотів при правильних умовах зберігання фотокниг.

В фотокнигах School альбом Ви маєте змогу створювати макети обсягами до 40 розворотів, що при перерахунку на аналогічний Love Story складатиме 80 сторінок з розкриттям блоку на 180°(технологія Lay-Flat)

Папір

Розвороти School альбом -ів ми друкуємо на крейдованому папері граматурою 200 г/м2 , використовуючи цифрові поліграфічні машини XEROX. Папір, що використовується, має підвищену ступінь білизни та покращені характеристики кольоропередачі. Докладніше про способи друку.

Ламінація — Ілюмінація

Це те, що ми називаємо School альбом Ілюмінат. З одного боку, це той самий School альбом, з іншого — абсолютно інша по якості та сприйняттю фотокнига. Багатомісячні експерименти та пошук правильних цифрових матеріалів дозволяють нам з впевненістю сказати, що це абсолютно новий вид поліграфічної фотокниги. Глянцеве покриття робить кольори насиченими та глибокоми. Блиск — надає презентабельності та розкоші. Виберіть при замовленні School альбом опцію «ламінація» і переконайтесь на власні очі — це абсолютно нова фотокнига.

Обкладинки

1. Фотообкладинки

Базова обкладинка усіх наших фотокниг. Як і у Love Story альбом вона тверда, надрукована цифровим способом та покрита глянцевою ламінацією.

2. Обкладинка з шкірозамінника

Більше життя, більше кольору! Обирайте ту обкладинку, яка підходить під тональність та настрій Вашої фотокниги. Високоякісний італійський шкірозамінник залишить приємні тактильні відчуття, а Ваша совість залишиться спокійною, бо жодне звірятко не було вбите.

3. Обкладинки з шкірзамінника з фотовставкою

Чудове рішення для того, щоб прикрасити Вашу книгу. Замовляйте шкірзамобкладинку з фотовставкою із акрилового скла, і Ваша фотокнига стане унікальною та неповторною.

4. Обкладинка з тканини

Обкладинка зі спеціальної тканини від відомого голландського виробника палітурних матеріалів. Фотокнига в такій обкладинці виглядає більш «книжно» і злегка нагадує традиційну палітурку, як в старих книгах. Обирайте, яка саме вам до душі: фактурна серія «Льон», чи яскраві та блискучі кольори обкладинок «Люкс».

5. НОВИНКА! Обкладинка з шильдом

Вічна класика - шкірзам і тканинна обкладинка з шильдом. Три варіанти кольору шильда, два варіанти положення. Можна скористатись готовими тематичними написами, написати свій текст чи завантажити повністю свій макет..

Фотографи України