ПВХ

ПВХ

Накатка фото на вспінений пластик — один з найдоступніших способів швидко та якісно виготовити зображення, готове для розміщення на стіні. Цей вид картин дуже популярний у фотографів, яким потрібно оформити виставку, або організувати презентацію робіт. В цьому фотокартини з ПВХ схожі на композитні фотокартини, які також часто використовуються з тою ж метою. Також, через свою невисоку вартість, така картинка може бути використана для оформлення наочних посібників або в рекламній індустрії: для виготовлення вказівників, рекламних табло, інформаційних дисплеїв, тощо.

Основа та друк

ПВХ фотокартини ми друкуємо традиційним фотохімічним способом. Зображення накатується на ПВХ основу товщиною 10 мм і ламінується плівкою, що захищає його від UV променів та запобігає вигоранню.

Кріплення

Для фото на ПВХ використовується такі типи кріплень:

Профільна рама

Спеціальна рама з алюмінієвого профілю що додає додаткової жорсткості картині та дозволяє дуже точно розмістити картину на стіні. Товщина профілю створює ефект, ніби картина ширяє в повітрі.Таким кріпленням опціонально комплектуються формати 30х30 та 30х40

Крокодил

Простий і надійний спосіб кріплення яким комплектуються всі формати ПВХ картин.

Фотографи України