Кристал

CRYSTAL АЛЬБОМ

фотокнига, що приковує погляд та забирає дар мови. Унікальна для України технологія створення обкладинки із акрилового скла та філігранною обробкою кожної деталі. Ідеальне суміщення з основою із екошкіри, та зауважте, жодної кустарщини. Преміум фотокнига, що донедавна була доступна лише європейським та американським фотографам, відтепер в Україні. Традиційно за демократичною ціною.

Обкладинка

Дивовижна гра світла та оптична ілюзія, що створюються на гранях обкладинки Crystal - це основа його унікальності. Обкладинка складається із двох частин: кришталево прозорого 5-ти мм акрилу та екошкіри. Грані акрилової основи фрезеруються з обох боків та доводяться вручну до досягнення ними ідеальних оптичних властивостей. Закруглені кути безпечні та естетично привабливі. Акрилова основа ідеально суміщена з екошкірою без сходинок та накладань. Зображення друкується класичним фотохімічним способом.

Основа

В Crystal альбом ми використовуємо виключно фотохімічні технології друку. Опираючись на уподобання наших клієнтів, ми обрали 3 найпопулярніші види блоків: термоклевий блок як у Baby альбом, та блок з пластиковою чи картонною основою, як у Standart альбом В залежності від типу блоку, фотокнига зможе вмістити від 10 до 40 розворотів. Для блоку на пластику також доступні дизайнерські форзаци.

Папір

Традиційно, базовим папером для фотокниги є Fujicolor Crystal Archive Lustre (при оформленні замовлення він називається «матовим»), а весь друк відбувається на міні лабораторії Noritsu 34 PRO

Для вибагливих замовників, у блоках з пластиком або картоном, передбачено можливість замовити фотопапір Fujicolor Crystal Archive SILK. Текстура цього паперу схожа на шовкову тканину з винятковою, характерною лише для неї, глибокою передачею кольору. Як і для всього виняткового, в «шовку» є свої обмеження — папір доступний лише для форматів фотокниг 23х23 та 30х30.

Льняний футляр

Незважаючи на свою міцність, акрилова обкладинка боїться механічних пошкоджень. Щоб обкладинка не подряпалась при транспортуванні вже у базовій версії кожна фотокнига комплектується мішечком із натурального льону. Такий футляр не лише збереже книгу, але й надасть їй особливого шарму.

Подарунковий бокс

Також, додатковою опцією, Ви можете замовити подарунковий бокс із нашого асортименту. Зверніть увагу. що бокси доступні лише для форматів 30х30 та 23х23.

Фотографи України